Resort Levočská Dolina    Levoča


MOBIL: ++421-911-789636
++421-911-712534
EMAIL: info@levocskadolina.sk
WWW: www.levocskadolina.sk
www.slovenskyraj.sk/skicentrelevoca/
GPS: N 49.068138°
E 20.608968°
ADRESA: Levočská Dolina 3227/50
054 01 Levoča

UBYTOVANIE - PENZIÓN SKI
    Penzión sa nachádza priamo pod svahmi lyžiarskeho strediska v malebnom prostredí Levočských vrchov a ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách.
    K dispozícii je sedem 2-lôžkových izieb (v každej izbe možnosť prístelky), t.j. celková kapacita penziónu je 21 lôžok (vrátane prísteliek).
    Všetky izby sú vybavené farebným televízorom so satelitným pripojením, rádiom a vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC). K zlepšeniu podmienok tiež slúži vybavená kuchynka.

UBYTOVANIE - Penzión Polianka, Romančina a Skalka
    Penzióny sú vzdialené cca 600 m od strediska s nádherným výhľadom na lyžiarske svahy a prekrásnu okolitú prírodu. V každom z týchto penziónov je celková kapacita 27 lôžok (vrátane prísteliek).
    Prízemie ponúka k dispozícii vybavenú kuchynku a tri 2-lôžkové izby, v každej s možnosťou prístelky.
    Na prvom poschodí sa nachádzajú dve 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky a dve 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek. Všetky izby sú vybavené farebným televízorom so satelitným pripojením, rádiom, rýchlovarnou kanvicou a vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC).
    Priestranný 2-izbový apartmán je umiestnený na 2. poschodí. Spoločenská izba je vybavená farebným televízorom so satelitným pripojením, rádiom, kozubom a sedacou súpravou s dvoma rozkladacími kreslami, slúžiacimi aj ako prístelky.
    Nachádza sa tu tiež kuchynský kútik s chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Apartmán má tiež vlastné sociálne zariadenie, a to kúpeľňu so sprchovacím kútom a zvlášť WC. Apartmán a izby na prvom poschodí majú priestranné balkóny.

STRAVOVANIE
    Možnosť stravovania v štýlovej reštaurácii, umiestnenej vedľa penziónu SKI Centre.
    Ubytovaným hosťom tu naservírujeme stravu podľa požiadaviek - od samostatných raňajok až po plnú penziu.
    Reštaurácia môže poslúžiť aj na usporiadanie rôznych osláv, svadobných či iných hostín, ale aj firemných akcií, kongresov, školení či pracovných stretnutí. K spríjemneniu pobytu slúži aj vonkajšie posedenie s krbom.

CENNÍK nájdete na www.levocskadolina.sk.

    ACCOMMODATION - PENZIÓN SKI
    The pension is situated in the ski centre SKI Centre Levoča - LD, a.s. It offers accomodation in the comfortable rooms directly under the slopes of the ski centre.
    There are five doublerooms and one double-room suite with 4 beds available (every room provides possibility of an extra bed), i.e. the total pension capacity is 21 beds (included extra beds).
    Every room has its own coloured television with satelit connection, radio and sanitary facility (bathroom with a shower and WC). For better service there is the kitchen available.

ACCOMMODATION - Penzión Polianka, Romančina a Skalka
    SKI Centre Levoča-LD, a.s. owns another three pensions, which are situated cca. 600 m away from the ski centre with wonderful view on the slopes.
    The total capacity of each pension is 27 beds (included extra beds).
    The ground floor offers the kitchen and three doublerooms, each room has got a possibility of an extra bed.
    On the first floor there are two doublerooms with the possibility of an extra bed and two doublerooms with the possibility of two extra beds. Every room has its own coloured television with satelit connection, radio, quickly boiling tea-pot and sanitary facility (bathroom with a shower and WC).
    On the second floor there is one doubleroom suite. In „the living room“ there is coloured television with satelit connection, radio, hearth and sofa with two extension armchairs, which can be used as extra beds.
    There is also the kitchen available with the refrigerator and quickly boiling tea-pot. In the bedroom there is a comfortable double bed. The suite has also its own sanitary facility, bathroom with a shower and toilet separately. The suite and the rooms on the first floor have also a balcony.

CATERING
    You can taste our delicious meals in the style restaurant situated next to the Pension SKI Centre.
    We serve our guests (accommodates in our pensions) according to their requests - from breakfast to full board.
    The restaurant can be used as a place for various celebrations, wedding and other parties, but also to organize congresses, conferences, trainings, meetings and other work-related acivities. To make your stay more pleasant there is also the outdoor sitting with the fire-place.

PRICELIST can be found at www.levocskadolina.sk.

    ZAKWATEROWANIE - PENSJONAT SKI
    Pensjonat znajduje się bezpośrednio pod trasami zjazdowymi ośrodka narciarskiego w przepięknym otoczeniu Lewockich Wierchów i oferuje zakwaterowanie w komfortowo urządzonych pokojach.
    Do dyspozycji klientów jest siedem 2-osobowych pokoi (w każdym pokoju możliwość dostawienia dodatkowego łóżka), pensjonat posiada 21 miejsc noclegowych (z dostawkami).
    Wszystkie pokoje wyposażone są w TV kolor. + SAT, radio i własny węzeł sanitarny (łazienka z prysznicem i WC). W pensjonacie znajduje się też kuchnia z wyposażeniem.

ZAKWATEROWANIE - Pensjonat Polianka, Romančina i Skalka
    Pensjonaty oddalone o ok. 600 m od ośrodka, z malowniczym widokiem na nartostrady i okoliczną przyrodę. Każdy pensjonat posiada 27 miejsc noclegowych (z dostawkami).
    Na parterze mają goście do dyspozycji kuchnię z wyposażeniem i trzy 2-osobowe pokoje, w każdym możliwość dostawienia dodatkowego łóżka.
    Na pierwszym piętrze znajdują się dwa 2-osobowe pokoje z możliwością 1 dostawki i dwa 2-osobowe pokoje z możliwością 2 dostawek. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV kolor. + SAT, radio, czajnik bezprzewodowy i własny węzeł sanitarny (łazienka z prysznicem i WC). Przestrzenny 2-pokojowy apartament znajduje się na drugim piętrze.
    Świetlica z TV kolor. + SAT, radiem, kominkiem, sofą, dwoma krzesłami rozkładanymi (dodatkowe łóżka). Oprócz tego znajduje się tu kącik kuchenny z lodówką i czajnikiem bezprzewodowym.
    Apartament jest wyposażony we własny węzeł sanitarny, łazienkę z prysznicem i samodzielne WC. Apartament i pokoje na pierwszym piętrze posiadają duże balkony.

WYŻYWIENIE
    Możliwość wyżywienia w stylowo urządzonej restauracji, położonej obok pensjonatu SKI Centre.
    Zakwaterowanym gościom możemy zaoferować kilka rodzajów wyżywienia - śniadanie, śniadanie z obiadokolacją lub pełne wyżywienie.
    Restauracja nadaje się też do przygotowania różnych imprez, wesel, spotkań firmowych, kongresów, szkoleń lub spotkań roboczych. Pobyt umili Państwu możliwość posiedzenia na tarasie z kominkiem.

CENY można znaleźć na www.levocskadolina.sk.


webmaster