Športovo-relaxačné stredisko Porač PARK    Poráčska dolina


MOBIL: ++421-905-794705
EMAIL: poracpark@poracpark.sk
WWW: www.poracpark.sk
www.slovenskyraj.sk/poracpark/
GPS: N 48.879725°
E 20.742359°
ADRESA: Poráčska dolina 263
053 23 Poráč

    Ponúkame vám oddych na konci sveta, v zelenom raji.

    Športovo-relaxačné stredisko Poráč Park sa nachádza v srdci Poráčskej doliny, na planine Galmus, v nádhernom prostredí Volovských vrchov. Poráčska dolina sa nachádza na pomedzí Slovenského raja a Slovenského rudohoria. Tu si oddýchne vaše telo a rozveselí vaša duša.
    Ponúkame miesto na rodinnú dovolenku či akčný firemný teambuilding v každom ročnom období. Odreagujte sa pri turistike, na lyžiach či bicykloch. Zašportujte si v telocvični, na ihriskách, zregenerujte svoje telo vo wellnese.

UBYTOVANIE:
    1. Hotelové ubytovanie:
       Pre náročnejších zákazníkov ponúkame ubytovanie v 22 hotelových izbách. Izby sa nachádzajú v hlavnej budove strediska, ktorá sa člení na ubytovaciu časť a športovo-relaxačnú časť. K dispozícii sú dvojlôžkové, trojlôžkové a rodinné izby. V každej z nich je možné zabezpečiť na požiadanie prístelku alebo detskú postieľku.

       Dvojposteľová izba je vybavená dvomi lôžkami (manželská posteľ alebo samostatne oddelené lôžka), skriňou na uloženie šatstva, vešiakom s odkladacím priestorom na topánky, zrkadlom, stolom, nočnými stolíkmi, televízorom a dvomi pohodlnými kreslami. Súčasťou je sociálne zariadenie (sprchovací kút, umývadlo so zrkadlom a WC). Na izbe je dostupné WiFi pripojenie.
       Trojposteľová izba je vybavená tromi lôžkami (manželská posteľ a samostatne stojaca posteľ), skriňou na uloženie šatstva, stolom, nočnými stolíkmi, televízorom a taburetkami. Súčasťou je sociálne zariadenie (sprchovací kút, umývadlo so zrkadlom a WC). Na izbe je dostupné WiFi pripojenie.
       Rodinná izba je vybavená štyrmi lôžkami (2x manželská posteľ alebo 4x samostatne stojaca posteľ). Jedná sa o dve dvojlôžkové izby, ktoré sú prepojené spoločnou kúpeľňou. Súčasťou rodinnej izby sú dve skrine na uloženie šatstva, stôl, nočné stolíky, televízor, taburetky alebo kreslá. Sociálne zariadenie tvorí sprchovací kút, umývadlo so zrkadlom a WC. Na izbe je dostupné WiFi pripojenie.

    2. Ubytovanie v penzióne:
       Ubytovanie ponúkame v štyroch zrenovovaných dvojpodlažných penziónoch. Každé poschodie má svoj samostatný vchod, a tak je zabezpečené súkromie všetkých ubytovaných hostí. Na jednom podlaží penziónu je teda možnosť ubytovať 6-8 osôb. Ubytovacia kapacita 4 penziónov je až 64 osôb na lôžkach a prístelkách.

    3. Dve zrubové chatky:
       Chatky sú situované priamo v areáli Poráč Parku vytvárajú ideálne podmienky pre rodinnú dovolenku či dovolenku partie priateľov a známych počas celého roka. Kapacita jednej chaty je 10 lôžok, ktoré sú rozdelené do 4 izieb. Chatky sú vybavené sociálnym zariadením (kúpeľňa, 2x WC, sprchovací kút), v chate je dostupné WiFi pripojenie. Samostatné chatky je možné prenajať na ľubovoľný počet nocí.

REŠTAURÁCIA:
    V reštaurácii ponúkame tradičné slovenské jedlá od poctivého vývaru cez pirohy až k bryndzovým haluškám. Ústretový personál a príjemné prostredie reštaurácie spôsobujú úsmev na perách odchádzajúcim návštevníkom.
    Ubytovaným hosťom poskytujeme možnosť konkrétnej voľby stravovania. Na výber je ubytovanie s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou, prípadne ubytovanie bez stravy.

AKTIVITY:
    - telocvičňa s rozmermi 20x11 metrov
    - exteriérové ihrisko s asfaltovým povrchom s rozmermi 14x24 metrov
    - multifunkčné ihrisko s umelou trávou
    - plážové volejbalové ihrisko
    - tenisové ihrisko
    - minigolf
    - workoutová zóna pre dospelých
    - detské ihrisko
    - cyklistická trať
    - lezecká stena
    - biliardový stôl i stolný futbal
    - dve profesionálne bowlingové dráhy
    - lyžiarske stredisko (červená zjazdovka Komín s dĺžkou trate 600 m, umelo zasnežovaná, trať je vhodná pre lyžiarske kurzy)

    Štyri vonkajšie ihriská určené pre rôzne športy, telocvičňa a minigolf zabezpečujú návštevníkom veľmi širokú možnosť trávenia voľného času v areáli Poráč parku. Športové podmienky sú vhodné pre sústredenia mladých športovcov, firemné teambuildiny a rodiny s deťmi.

    Po celodennej lyžovačke či turistike zregenerujte svoje telo. Vo wellnes centre je k dispozícii relaxačný bazén s rozmermi 10x5 m, parná i suchá sauna, hydromasážna vaňa, vírivka a oddychová miestnosť.

    Vonkajšia relaxačná zóna: Oddýchnite si na lavičke pri jazierku, pokochajte sa výhľadmi na okolitú prírodu. V prípade nepriaznivého počasia sú k dispozícii prístrešky.

CENNÍK: nájdete www.poracpark.sk.


webmaster