Chata na slnečnom kopci    Dobšiná


MOBIL: ++421-904-347375
EMAIL: chata@cestazmesta.sk
WWW: www.slovenskyraj.sk/naslnecnomkopci/
GPS: N 48.823250°
E 20.351572°
ADRESA: Kontakt:
Dagmar Šmelková
Slnečná 402
049 25 Dobšiná

CHATA NA SLNEČNOM KOPCI - zimná a letná dovolenka

    Chata je situovaná v náruči Slovenského raja a Slovenského rudohoria nad baníckym mestom Dobšiná. Oblasť si obľúbia hlavne milovníci turistiky. Národný park Slovenský raj a Slovenský kras sú tými pravými miestami, kde sa človek môže celé dni túlať turistickými chodníčkami, šplhať po povestných rebríkoch a pri tom vychutnávať krásy panenskej prírody. Okrem turistického vyžitia ponúka lokalita možnosť aj pre iné činnosti, v ktorých si určite každý nájde „to svoje“. Jedná sa najmä o lyžovanie, kúpanie, cykloturistiku, kultúrne pamiatky, nádherné jaskyne a krasové útvary.
    Chata je vždy rezervovaná celá, platí sa za prenájom podľa počtu osôb (11-17 € /osoba/noc - deti do 12 rokov -50%). Počet lôžok na chate je 6 (1/4, 1/2) v 2 izbách a rozkladacie lôžko v spoločenskej miestnosti (1/0+2), kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa a WC a WiFi pripojenie na internet. V cene je zahrnutý prenájom celého podkrovia. Prízemie chaty celoročne obýva majiteľ objektu. V prípade, že si chatu rezervuje menej osôb ako 8 (v sezóne minimálne však 4 osoby), ostatné postele zostanú voľné. Neúčtujeme už žiadne iné doplatky (napríklad za energie). Parkovanie v objekte je grátis.
    Doplnkovou službou, ktorá sa platí naviac v prípade záujmu je zabezpečenie sudu piva podľa vlastného výberu (v objekte je "mini koliba" s výčapným zariadením, kde si môžete sami počas pobytu čapovať pivo) - 30 litrový alebo 50 litrový sud piva Vám poskytneme za poplatok.
    Ak aj Vy túžite po zaujímavej dovolenke v rodinnom prostredí uprostred prírody, neváhajte a kontaktujte nas telefonicky ++421-904-347375 alebo mailom chata@cestazmesta.sk. Radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie.
webmaster