Jedlička    Hrabušice


MOBIL: ++421-915-786364
EMAIL: jedlicka@slovaktour.sk
WWW: www.slovaktour.sk
www.slovenskyraj.sk/jedlicka/
GPS: N 48.972788°
E 20.403907°
ADRESA: Hlavná 193
053 15 Hrabušice

    Objekt ponúka ideálne ubytovanie pre skupiny od 6 do 15 osôb v obci Hrabušice. Je umiestnený iba 800 m od lokality nazývanej Podlesok, ktorá tvorí vstupnú bránu do Národného parku Slovenský raj.
    Objekt je vybavený 7 dvojposteľovými izbami s možnosťou prístelky. Určite Vám dobre padne príjemné posedenie na zastrešenej terase, z ktorej je nádherný výhľad na hory Vysokých Tatier a na prekrásnu scenériu Slovenského raja. V objekte sa nachádza a kompletne vybavená kuchynka, ktorá je návštevníkom k dispozícii počas celého pobytu. Po náročných túrach majú naši návštevníci k dispozícii záhradné posedenie, gril, ohnisko, priestor pre športy (futbal, volejbal, bedminton, ...).

    Pre tých, ktorí chcú sebe a hlavne svojim deťom dopriať trocha dobrodružstva a zažiť atmosféru kempovania, je k dispozícii záhradná chatka pre 4 osoby, prípadne možnosť postaviť si vlastný stan.

    Parkovanie áut je zabezpečené na oplotenom pozemku objektu. Vhodné umiestnenie objektu ponúka vyžitie vo všetkých ročných obdobiach.
    V zime lyžovanie v neďalekých lyžiarskych strediskách Plejsy, Poráč, Mlynky alebo niektoré z mnohých lyžiarskych stredísk Vysokých Tatier. V letnej sezóne sú to nespočetné možnosti túr do Slovenského raja a Vysokých Tatier.

    Cena ubytovania za osobu na noc v sezóne od 10 € a mimo sezóny dohodou.
    Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Pri pobytoch dlhších ako 7 dní poskytujeme zľavy.


webmaster