Privát Janka    Tvarožná


MOBIL: ++421-905-149617
EMAIL: jan.horoba@gmail.com
WWW: www.privatjanka.sk
www.google.com Street View
www.slovenskyraj.sk/janka/
GPS: N 49.090134°
E 20.478736°
ADRESA: 059 71 Tvarožná 200

    Privát Janka je samostatne stojaci dom, ktorý sa nachádza na súkromnom pozemku s rozlohou 10 000 m2. Toto miesto je ako stvorené na odpočinok, kde ranný spánok preruší len vtáčí spev či žblnkot tečúcej vody.
    Vďaka svojej polohe je objekt ideálnym a vyhľadávaným miestom na poznávanie historických pamiatok či návštevu prírodnej scenérie, a to napríklad Vysoké Tatry, Slovenský raj, Nízke Tatry, Pieniny a iné.
    Tí, ktorí sa chcú počas letných horúcich dní osviežiť pri vode, majú možnosť navštíviť známe termálne kúpalisko Vrbov (vzdialené 6 km). Tí náročnejší môžu navštíviť nové termálne kúpalisko AquaCity Poprad (20 km) alebo kúpalisko vo Vyšných Ružbachoch (35 km).
    Pre tých, ktorým počasie nepraje odporúčame navštíviť Beliansku jaskyňu (20 km), Dobšinskú ľadovú jaskyňu (50 km), Demänovskú jaskyňu slobody (60 km) či Važeckú jaskyňu (35 km).
    A tí, ktorí sa zaujímajú o historické pamiatky by si nemali nechať ujsť Kežmarok (9 km), Spišskú Sobotu, Spišský hrad, Levoču, či hrad a prírodný skanzen v Starej Ľubovni.

    Ubytovanie poskytujeme v dvoch dvojlôžkových izbách a v dvoch apartmánoch s možnosťou prístelky. Každá izba (resp.apartmán) je vybavená vlastným hygienickým zariadením (sprchovací kút alebo vaňa). Na izbách je rádio, TV a televízny príjmač so satelitným príjmom. V dvoch spoločenských miestnostiach je prijímač so SAT programom.
    Na prízemí je kuchyňa s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a servírovacím inventárom. Táto kuchyňa slúži na prípravu občerstvenia alebo vlastných balíčkov na výlety do okolia.

    Novinkou sezóny od roku 2023 je posedenie v kolibe, ktorá ma nádych ľudovej architektúry Spiša a pre tých ktorí sa venujú fitness je k dispozícii domáce fitko.

    Hostia si svoj voľný čas môžu spríjemniť posedením v záhrade pri jazierku, z ktorého si môžu opiecť na grile vylovených pstruhov, posedieť v záhradnom altánku alebo na terase s malým občerstvením.
    Tí, ktorí majú energie nazvyš, môžu ju využiť pri športových aktivitách. Cykloturistika, bedminton, minifutbal, šípky, či rôzne loptové hry a samozrejme nezabudli sme ani na najmenších. Tí majú k dispozícii športové ihrisko s rôznymi atrakciami (preliezačky, hojdačky).
    Súčasťou záhrady je aj viacúčelové ihrisko s umelým trávnikom. V objekte sa nachádza aj veľké parkovisko.

Cenník:
   

Stravovanie:
    Stravovanie individuálne. K dispozícií sú 2 kompletne vybavené kuchyne.

Záloha:
    Majiteľ môže požadovať zálohovú platbu a to 20% z celkovej ceny za pobyt.

Storno podmienky:
    Ak hosť zruší rezerváciu počas 14 dní od dátumu rezervácie, nemá nárok na vrátenie rezervačnej zálohy.

    Privat "Janka"
    Familiar gefuhrte kleine Privat mit 12 Betten. Ort..Tvarožná /Poprad/ - Slowakisches Paradies.

    Lage: Neue Familienprivat am Rande des Slowakischen Paradieses mit grossem Gartengrundstuck und kleinem Teich,ruhige Lage,am Waldrand, Wandern, Bergsteigen, Skilaufen im Slowak.Paradies oder Hohen Tatra 20 km, Flossfahrten auf dem Dunajec, Skilifte 8 km /mit Kunstschnee bzw. Skizentren in der Hohe Tatra, Reiten, Thermalbeder in Vrbov 6 km, Kežmarok / mit histor. Altstadt 9 km, nechst gresere Stadt ist Poprad /Deutschendorf/.
    Das bietet Ihre Privat: Groser Garten 1 ha ,Speisezimmer, Clubraum mit Bar und TV- SAT , Sommerterrasse, Gartenmebel, Grillplatz mit Sitzecke, abgeschlossene Parkpletze.

    A warm welcome awaits you in a beautiful, wen family house situated in a lovely and quiet position at the end of the village Tvarožna.
    Tvarožna is only 9 km faraway from a town called Kežmarok. Our guesthouse gives you the right relax, where the singing of birds will be waking you up. The guesthouse stays an its own parcel of 10 000 m2, surronded by huge coniferous forests, full of forest fruit and animals. The area has been given really beautiful and various nature . You can observe the panorama of the High Tatras from there, also you can hitch rafting on the river Dunajec and in the winter skiing, nearby you can go and visit the High Tatras, the Low Tatras and lots of national cultural and historical monuments. Only 6 km from the guesthouse, there is a well-known thermal spa in Vrbov.

We offer:
    -accomodation in comfortably appointed rooms (double rooms and apartmans)
    -possibility of half board

    The capacity of the guesthouse is 12 beds. At our guesthouse we take great pride in doing our very best to make sure that your stay is very comfortable and enjoyable.

    Privat "Janka" jest oddalony 20 km od Wysokich Tatr i 6 km od goracych źródel.
    Oferujeme: zakwaterowanie w nowym prywatnym domu, który znajduje sie w miescowosci Twarožna - 9 km od miasta powiatowego Kežmarok. Pokoje sa z lazienkami, prysznie lub Wanna, z radiem mozliwosc TV. Samo dzielny budynek jest na prywatnym miejsou o powierzchni 10 000 m2 dostareza relaxu i swiezego powietrza w ciehej miejscowosci na Koncu wsi. Tutaj Wasz sen przerwie tylko poranny śpiew ptaków. Wieczorem moźno przyjemne posiedziec na terasie lub przy ognisku. W poblizu obszerne iglaste lasy bogate w zwierzyne i lesne owoce s widokiem na panoramu Wysokich Tatr. Ciekawym urozmaiceniem sa wycieczki do Nizkich Tatr, do Slowackiego Raju, Pieniskego Parku Narodowego, znajomego splywu po Dunajcu na tratwach. Tylko 6 km od goracych zrodel, kapielisk-Vrbov.
    Region dostarccza sporo kulturalnych i Historycznych zabytków. W okresie źimy jest mózliwosc uprawiania sportów zimowych.
    Wyzywienie: mozliwosc polpenzie - sniadanie a kolacja.


webmaster