Ubytovanie Emka    Hrabušice


MOBIL: ++421-905-643588
++421-905-868935
EMAIL: emapopadic@gmail.com
WWW: www.slovenskyraj.sk/emka/
GPS: N 48.972026°
E 20.408206°
ADRESA: Partizánska 649/66
053 15 Hrabušice

    Ubytovanie Emka sa nachádza v samostatne stojacom domčeku na okraji obce Hrabušice v blízkosti národného parku Slovenský raj, ktorý je známy svojimi prekrásnymi roklinami a vodopádmi. Z objektu je výhľad na Vysoké Tatry, Slovenský raj pričom Prielom Hornádu a Suchá Belá je vzdialený len 15 minút chôdze do centra strediska Podlesok.
    Z ubytovania je možné podnikať pešie túry do roklín Slovenského raja (Suchá Belá, Piecky, Veľký Sokol), na Tomášovský výhľad a Kláštorisko.
    V zime je možné lyžovať v lyžiarskych strediskách vo Vysokých Tatrách, Lopušnej doline, Spišskej Novej Vsi-Rittenberg a Levoči. V okolí obce sa nachádzajú lyžiarske bežecké trate.
    Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša (Spišský hrad), do Dobšinskej ľadovej jaskyne, Vysokých Tatier a na termálne kúpaliská Vrbov a AquaCity Poprad.

Popis objektu (8 lôžok + 2 prístelky):
    Izba 1 - samostatná izba s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) a vybaveným kuchynským kútom (chladnička, plynový varič, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, jedálenský stolík) (1/2)
    Izba 2 - samostatná izba s TV-SAT, krbom, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC), chladničkou a rýchlovarnou kanvicou (1/2+1)
    Izba 3 - samostatná izba s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) a vybaveným kuchynským kútom (chladnička, plynový varič, rýchlovarná kanvica, jedálenský stolík) (1/2+1)
    Izba 4 - samostatná izba s FTV, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC), chladničkou, elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským stolíkom (1/2)

Ubytovaným hosťom ponúkame:
    - bezplatné WiFi pripojenie na internet
    - miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
    - záhradné posedenie s ohniskom a grilom
    - záhradná hojdačka
    - veľká záhrada vhodná na športové hry
    - bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore a motoriek v garáži
    - ústredné kúrenie
    - celoročná prevádzka

    Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia a zabezpečenie jazdy na koni za poplatok.
    V prípade záujmu môžme návštevníkom ponúknuť klasickú, reflexnú a lymfodrenážnu masáž priamo v ubytovacom objekte.

    Cena ubytovania za osobu na noc v sezóne od 10 € a mimo sezóny dohodou.
    Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Deťom do 15 rokov a pri pobytoch dlhších ako 5 dní poskytujeme zľavy.


webmaster