Penzión U sokola    Vernár


MOBIL: ++421-903-449965
EMAIL: penzionusokola@post.sk
WWW: www.slovenskyraj.sk/usokola/
GPS: N 48.917268°
E 20.270129°
ADRESA: 059 17 Vernár 170

    Penzión „U Sokola“ sa nachádza v obci Vernár 20 km južne od Popradu smerom na Banskú Bystricu a Rožňavu, v blízkosti krásneho lesa. Penzión poskytuje možnosť kvalitnej a pritom cenovo prístupnej celoročnej rekreácie pre jednotlivcov, rodiny ale aj organizované skupiny.
    V blízkosti obce Vernár sa nachádza viacero turistických atrakcií, medzi najznámejšie patria značené turistické chodníky poskytujúce nezabudnuteľné výhľady pri spoznávaní krás Slovenského raja a Nízkych Tatier, Dobšinská ľadová jaskyňa, kaštieľ v Betliari, hrad Krásna Hôrka, termálne kúpaliská Vrbov a AquaCity Poprad a viacero múzeí.

    Penzión disponuje barom, jedálňou a 10 izbami ponúkajúcimi návštevníkom možnosť celoročného komplexného zabezpečenia ich pobytu.
    Návštevníci majú k dispozícií 2, 3 a 4-posteľové izby s možnosťou prístelky. K dispozícií sú izby rôznej kategórie a to buď izby s WC a kúpeľňou alebo izby ktoré majú dámske a pánske sprchy a WC spoločné pre viac izieb.
    Návštevníkom ubytovaným v penzióne je k dispozícií jednak samostatná kuchynka, v ktorej je možné individuálne stravovanie ako aj spoločenská miestnosť pre spoločné posedenia s rodinou a priateľmi.
    V rámci služieb poskytovaných naším návštevníkom sú v penzióne stravovacie kapacity s miestnymi špecialitami ako aj bar s občerstvením.

Cenník ubytovania:
    Sezóna (15.6.-15.9., 15.12.-15.3.):
       10 € / osoba - izba s vlastným sociálnym zariadením
       9 € / osoba - izba so spoločným sociálnym zariadením
    Mimosezóna (16.3.-14.6., 16.9.-14.12.):
       9 € / osoba - izba s vlastným sociálnym zariadením
       8 € / osoba - izba so spoločným sociálnym zariadením

    Miestny poplatok je zahrnutý v cene ubytovania.
    Príplatok za ubytovanie na 1 noc 1 € / osoba.
    V prípade organizovaných skupín nad 15 osôb 10% zľava na ubytovaní pre každého účastníka.

Stravovanie:
    - na objednávku


webmaster