Apartmán Ave Pamula    Dedinky


MOBIL: ++421-903-175467
EMAIL: pamulova@gmail.com
WWW: www.slovenskyraj.sk/pamula/
GPS: N 48.868985°
E 20.382386°
ADRESA: 049 73 Dedinky 113

    Apartmán Ave Pamula sa nachádza v obci Dedinky priamo v národnom parku Slovenský raj. V lete ponúka okrem vodných športov v blízkej priehrade Palcmanská Maša (člnkovanie, kúpanie, lov rýb) aj možnosť turistiky roklinami, vodopádmi a planinami Slovenského raja (Zejmarská roklina, Geravy, Suchá Belá, Kláštorisko).
    V zimných mesiacoch je možnosť lyžovania priamo v obci a pre náročnejších lyžiarov v lyžiarskom stredisku Mlynky-Biele Vody (umelé zasnežovanie, večerné lyžovanie).
    Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša a Gemera (Levoča, Spišský hrad, Betliar, Krásna Hôrka), na návštevu jaskýň (Dobšinská ľadová jaskyňa, Ochtinská aragonitová jaskyňa, Gombasecká jaskyňa) a termálnych kúpalísk Vrbov a AquaCity Poprad.

    Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v útulne zariadenom trojizbovom apartmáne, umiestnenom v podkroví rodinného domu s celkovou kapacitou 7 osôb.
    Apartmán je tvorený spálňovou časťou, ktorá pozostáva z dvoch dvojlôžkových a jednej trojlôžkovej izby.
    V apartmáne nechýba možnosť prípravy chutných jedál v kompletne zariadenej kuchyni s jedálenskou časťou. Využívať tu môžete elektrický sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou.
    Samozrejmosťou apartmánu je FTV, WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

    Pri apartmáne môžu ubytovaní hostia oddychovať pri vonkajšom posedení s možnosťou grilovania. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.
    Apartmán sa nachádza v tichej časti obce priamo pod lesom a je vhodný pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.

Cenník:
    Letná sezóna (1.6.-30.9.): 12 € osoba/noc, minimálne 4 osoby, minimálne 2 noci
    Zimná sezóna (1.10.-31.5.): 15 € osoba/noc, minimálne 2 osoby, minimálne 2 noci
    Silvester (26.12.-3.1.): 15 € osoba/noc, minimálne 4 osoby, minimálne 3 noci

    Pri obsadení celého apartmánu a týždenných pobytoch možnosť zľavy.
    Rekreačný poplatok 0,50 € osoba/deň.


webmaster