Horský sprievodca Mucha Vlado    Spišská Nová Ves


MOBIL: ++421-903-233987
++421-903-298220
EMAIL: muchavladimir@gmail.com
WWW: www.slovenskyraj.sk/mucha/
ADRESA: Gorazdova 29
052 01 Spišská Nová Ves

    Som prezidentom Asociácie horských sprievodcov ktorá združuje vyše 40 členov.
    Ponúkam Vám aktívny oddych v čarovnom zákutí Slovenska - národnom parku Slovenský raj. Som horský sprievodca s dlhoročnými skúsenosťami a s dokonalou znalosťou prostredia Slovenského raja. Prioritne sa venujem územiu Slovenského raja, ale ponúkam Vám sprevádzanie aj v ďalších nemenej zaujímavých lokalitách prírodného a kultúrneho bohatstva Spiša, ako aj v národných parkoch Nízke Tatry a Vysoké Tatry.

    V ponuke je doprovod po oficiálnych turistických trasách a cyklotrasách, ale aj po trasách pripravených len pre klientov využívajúcich sprievodcovské služby. V ponuke mám aj adrenalínové aktivity z ktorých najobľúbenejšie sú skalolezenie (v ponuke aj základný kurz skalolezenia) a ľadolezenie.
    Verím, že po využití mojich služieb oceníte skutočnosť, že Vás neviedol len znalec územia, ale aj milovník prírody a jej ochranca.

Okrem klasických túr po značených turistických chodníkoch je v ponuke aj špecialita doprovod po neznačených turistických chodníkoch:
    - výstup na vyhliadku Gačovská skala nad Dedinkami - pešia túra
    - prechod zo severu na juh Slovenského raja po Glackej ceste (stará obchodná cesta spájajúca Gemer so Spišom) - cyklotúra

Jazykové znalosti:
    - poľština
    - angličtina
    - ruština


webmaster