Dovolenkový dom Mlyn4U    Hrabušice


TELEFÓN: ++421-52-7729544
MOBIL: ++421-905-280579 (slovensky, poľsky, česky)
++421-908-149469 (anglicky)
EMAIL: mlyn4u@gmail.com
WWW: www.mlyn4u.eu
www.slovenskyraj.sk/mlyn/
GPS: N 48.971904°
E 20.396601°
ADRESA: Eduard Lička
Hlavná 195 - Mýto
053 15 Hrabušice

    Nájdete nás: pri rieke Hornád, medzi Hrabušicami a Betlanovcami na križovatke ciest od Popradu, Prešova, Banskej Bystrice a Rožňavy. Sme 100 m od autobusovej zastávky Rázcestie Betlanovce. Železničná stanica Vydrník je 3 km s prípojom do Hrabušíc. Naše prostredie je vhodné pre rodiny s deťmi, môžu využívať uzavretý dvor a sad.

Ubytovanie: v objekte*** v izbách pre osoby:
    Dvojlôžkové izby (Turbínová, Mlynská a Záhradná): 20 € /deň/izba
    Dvojlôžkové izby (Lúčna a Štúdio): 27 € /deň/izba
    Dvojlôžková izba s jednou prístelkou (Záhradná): 30 € /deň/izba
    Dvojlôžková izba s jednou prístelkou (Lúčna): 35 € /deň/izba
    Dvojlôžková izba s dvomi prístelkami (Lúčna): 45 € /deň/izba
    Štvorlôžková izba (Štúdio): 40 € /deň/izba

    Bezplatne deti do 3 rokov bez nároku na lôžko.
    Celý objekt (10 lôžok + 5 prísteliek) 160 € /deň, počas sviatkov (Vianoce, Silvester a Veľká noc) 208 € /deň.
    Používanie kuchyne 1 € /deň.

    Vstup do izieb z chodby a spoločnej haly, k používaniu je kuchyňa. Každá izba má samostatnú kúpeľňu so sprchou. Na dvore možnosť loptových hier, kryté posedenie s grilom, ohnisko pre kotlík alebo ražňové opekanie.

    Výlety: Vstup do roklín Suchá Belá a Prielom Hornádu 20 min, cyklotrasy Kláštorisko, Čingov, Dedinky. Termálne kúpaliská Vrbov, AquaCity Poprad 15 km. Vysoké Tatry, Spišský Hrad, Ľadová jaskyňa, Levoča, Kežmarok do 25 km. Na celý deň je zámok Betliar, hrad Krásna Hôrka, Domica, Ochtínska aragonitová jaskyňa a v Maďarsku Miskocz a Eger.
    V zime nenáročné lyžovanie s vlekom 20 minút, náročné 20 km Kubašok, Vernár. Pre špecialistov lezenie v ľadopádoch roklín. Tradičný je prechod prielomu Hornádu po ľade.

    Služby: koliby a reštaurácie Na Podlesku a v Hrabušiciach 2 km. Na požiadanie zabezpečíme pre minimálne 4 osoby stravu ráno a večer, osobnú prepravu ku nástupom do roklín Piecky, Veľký Sokol, do stredísk Čingov, Tomášovce, Dobšinská ľadová jaskyňa, Mlynky.

    Poznámka: na poznanie roklín a okolia je vhodné mať 5-7 dní. Rebríky zvládajú deti od 10 rokov, ale dokázali to aj menšie.
    Hovoríme: slovensky, česky, poľsky, anglicky.

    Dom wypoczynkowy Młyn4U - romantyczne zakwaterowanie
    Znaleźć nas: można Na brzegu rzeki Hornad, między wioskami Hrabušice i Betlanovce, na skrzyżowaniu dróg do Popradu, Preszowa, Bańskiej Bystrzycy, oraz Rožňavy. Znajdujemy się 100 m od przystanku autobusowego Rázcestie Betlanovce. Stacja kolejowa Vydrník jest odległa 3 km, z połączeniem autobusowym do Hrabušíc.
    Środowisko odpowiednie dla rodzin z dziećmi, które mogą bezpiecznie się bawić korzystając z zamkniętego podwórza i sadu.

Zakwaterowanie: w obiekcie w pokojach:
    3+1 Łączna: 35 € /dobę
    2 Łączna: 27 € /dobę
    2+2 Studio: 30 € /dobę
    2 Turbinowa, Młyńska, Ogrodowa: 20 € /dobę
    12+3 cały obiekt: 160 € /dobę
    Podczas świąt dopłata +30%

    Wejście do pokoi z korytarza lub wspólnej hali. Do dyspozycji jest kuchenka. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem. Na dworze możliwość gier w piłkę, zakryte posiedzenie z grillem, ognisko do kociołka, lub pieczenia na rożnie.

    Wycieczki: Wejście do wąwozów Suchá Belá, oraz Prielom Hornádu 20 min, trasy rowerowe Kláštorisko, Čingov, Dedinky. Besen termalny Vrbov, Aquacity Poprad 15 km. Wysokie Tatry, Zamek Spiski, Dobšinská Jaskinia Lodowa, Lewocza, Kieżmarok do 15 km. Całodzienne wycieczki to Zameczek Betliar, Zamek Krásna Hôrka, Ochtinská Aragonitowa Jaskinia a na Węgrzech Miskolc oraz Eger.
    Zimą można skorzystać z łatwej trasy zjazdowej z wyciągiem odległej 20 min, trasy dla bardziej zaawansowanych to Kubašok Spišské Bystré i Vernár.
    Dla specjalistów wspinaczka lodowa na lodospadach w wąwozach. Tradycyjne jest przejście rzeki Hornád po lodzie.

    Służby: Koleby i restauracje Na Podlesku oraz w Hrabušicach do 2 km. Na żądanie możemy zapewnić wyżywienie, śniadania i kolacje dla min. 4 osób, oraz odwóz do wąwozów Piecky, Veľký Sokol, oraz ośrodków turystycznych Čingov czy Spišské Tomašovce.

    Dodatek: Do poznania atrakcyjnych wąwozów i okolicy trzeba liczyć 5-7 dni. Drabinki można zdołać z dziećmi od 10 lat, ale były już i młodsze.
    Mówimy po słowacku, czesku, polsku, angielsku i częściowo po niemiecku.


Turbínová

Lúčna

Lúčna

Štúdio

Štúdio

Mlynská

Kúpeľňa

Nádvorie

Príjazdová mapa

Spoločenská hala

webmaster