Ubytovanie u lekárky    Studenec


MOBIL: ++421-911-397081
++421-908-335007
EMAIL: ladislavjanicko@gmail.com
WWW: www.slovenskyraj.sk/janicko/
GPS: N 49.011619°
E 20.769753°
ADRESA: 053 04 Studenec 4

    Privát - Ubytovanie u lekárky sa nachádza v strede obce Studenec, ktorá je súčasťou starobylého mestečka Spišské Podhradie, priamo pod Spišským hradom.
    Z ubytovania sa môžete vybrať na prechádzku okolo Spišského hradu, do chránenej krajinnej oblasti Dreveník, na Spišskú Kapitulu i Sivú Bradu. V okolí Spišského Podhradia je množstvo historicky dôležitých objektov - kaštieľ v Bijacovciach, Hodkovciach, Markušovciach, kostol z 13. storočia v Žehre zaradený medzi kultúrne pamiatky UNESCO, kostol Jána Krstiteľa v Spišských Vlachoch a kostol s najvyššou vežou na Slovensku v Spišskej Novej Vsi. Každému návštevníkovi odporúčame pozrieť si historické mesto Levoča a milovníci prírody určite musia vidieť národný park Slovenský raj a Vysoké Tatry.

Popis objektu:
    - jednoposchodový objekt bez výťahu
    - 3 samostatné dvojposteľové izby s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) sa nachádzajú na prvom poschodí
    - možnosť pripojenia sa k bezplatnej, bezdrôtovej internetovej sieti WiFi
    - zariadená spoločná kuchyňa (plynový sporák, chladnička, mraznička, mikrovlnka, kávovar, rýchlovarná kanvica, hrnce, taniere, príbory)
    - jedáleň pre 6 osôb
    - miestnosť na odkladanie bicyklov
    - bezplatné parkovanie motorových vozidiel na súkromnom parkovisku v objekte
    - obchod s potravinami sa nachádza cca 60 m od ubytovania

    Hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní výletov do blízkeho okolia za účelom spoznávania pamätihodnosti nachádzajúcich sa v lokalite zapísanej v Zozname svetového dedičstva UNESCO - Levoča, Spišský hrad a pamiatky okolia - a v ochrannom pásme tejto lokality.
    V prípade potreby, vieme poskytnúť odbornú zdravotnícku starostlivosť.

Cena za ubytovanie:
    15,50 € /osoba/noc pri ubytovaní na 1 noc
    12,50 € /osoba/noc pri ubytovaní na 2 a viac nocí

    Ubytovanie je možné v termíne od 1.6. do 30.9.


webmaster