Penzión Chalúpka    Spišské Podhradie


MOBIL: ++421-905-167003
EMAIL: objednavka@penzionchalupka.sk
ubytovanie@penzionchalupka.sk
WWW: www.penzionchalupka.sk
www.slovenskyraj.sk/chalupka/
GPS: N 49.002231°
E 20.755923°
ADRESA: Podzámková 25
053 04 Spišské Podhradie


    Penzión Chalúpka sa nachádza v tichej ulici starobylého mestečka Spišské Podhradie, priamo pod Spišským hradom.
    Ponúka možnosť ubytovania v peknom penzióne s dvojposteľovými izbami a plne vybavenou kuchyňou. Je tu možnosť večerného posedenia na terase s výhľadom na osvetlený Spišský hrad, záhradného posedenia na terase s výhľadom na osvetlený Spišský hrad, záhradného opekania príp. grilovania a zapožičania si bicyklov na cyklotúry. Parkovanie je zabezpečené v uzamknutej garáži objektu.
    Nezabudnuteľným zážitkom pre každého návštevníka bude jazda na koni okolo Spišského hradu, Dreveníka (chránená krajinná oblasť), na Spišskú Kapitulu i Sivú Bradu. V okolí Spišského Podhradia je množstvo historicky dôležitých objektov - kaštieľ v Bijacovciach, Hodkovciach, Markušovciach, kostol z 13. storočia v Žehre zaradený medzi kultúrne pamiatky UNESCO, kostol Jána Krstiteľa v Spišských Vlachoch, kostol s najvyššou vežou na Slovensku v Spišskej Novej Vsi.
    Pri návšteve nášho penziónu v zime môžete voľný čas využiť na lyžovanie v lyžiarskych strediskách - SKI centrum Levoča, Plejsy v Krompachoch, Rittenberg v Spišskej Novej Vsi alebo Brodok v Poráčskej doline. Každému návštevníkovi odporúčame pozrieť si historické mesto Levoča a milovníci prírody určite musia vidieť národný park Slovenský raj.

Popis objektu (9 lôžok):
    - 5 izieb (4/2, 1/1)
    - spoločenská miestnosť
    - plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským stolom
    - záhradné ohnisko s posedením
    - gril
    - požičovňa bicyklov za poplatok
    - ústredné kúrenie
    - celoročná prevádzka

Cenník:
   


webmaster